طراح و برنامه نویس وب سایت و موبایل

مدیرعامل شرکت دنیای فن آوری آکام با شماره ثبت ۴۳۱۹ و عضو نظام صنفی رایانه ای کشور

اغلب فعالیت های من در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت، ساخت برنامه های کاربردی، طراحی و ساخت فروشگاه الکترونیک، طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل و سئو ( مهندسی موتورهای جستجو یا قراردادن سایت در صفحه اول گوگل) می باشد. زمانبندی دقیق، طراحی خلاقانه، توان اجرای هر ایده، از اصول کاری من است.

من منظم، سرسخت و خلاق هستم!

مهارت ها و تخصص ها

طراحی وب سایت

طراحی سایت یعنی دریچه ای مدرن به روی تمام مخاطبان٬طراحی وب سایت یعنی شکستن مرزهای جغرافیایی و فراتر از آن. در مقایسه با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یک وب سایت امکانات بیشماری ارائه می دهد.

برنامه نویسی وب

امروزه با استفاده از ابزارها و امکانات آماده می توان به راحتی یک وب سایت طراحی کرد، اما در صورتیکه نیاز به پیاده سازی دقیق خواست مشتری وجود داشته باشد نیاز به برنامه نویسی وب می باشد.

فروشگاه الکترونیک

یک فروشگاه اینترنتی عالی، یک فروش عالی

با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، فروشگاه الکترونیک به امری قابل توجه تبدیل شده است.

اپلیکیشن موبایل

با ساخت یک اپلیکیشن گوشی مناسب می‌توانید به مشتریان خود خدمات سریع و با کیفیتی را ارائه دهید. بدین ترتیب مشتریان نیز همواره به شما وفادار خواهند بود و از خدمات شما بهره‌مند خواهند شد.

سئو وب سایت

هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است. با استفاده از سئو یا مهندسی موتورهای جستجو در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو قرار بگیرید و بیشتر از رقبا دیده شوید.

بدون نیاز به دانش فنی صاحب وب سایت شوید

همین حالا سفارش دهید:

نمونه کارهای طراحی وب سایت

فروشگاه جام هنر

توضیحات مشاهده

روزنامه پاسارگاد

توضیحات مشاهده

شرکت آکام

توضیحات مشاهده

شهرداری پاریز

توضیحات

شرکت لبخند جهان فناوری

توضیحات

بازاریابی هرمی

توضیحات
زمان بندی دقیق!

همین حالا سفارش دهید:

رزومه

1385

شرکت برنامه نویسی مهر ایرانیان

با شرکت محترم مهر ایرانیان در برنامه نویسی پروژه های: پورتال پژوهشی استان خراسان جنوبی، شناسنامه پایگاه امداد و نجات استان قم، ثبت اطلاعات حقوقی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی و ..... همکاری داشته ام.

1389

شرکت توسعه نسل وب

به مدت 4 سال افتخار همکاری با شرکت توسعه نسل وب را به عنوان برنامه نویس وب داشته ام. عمده فعالیت من در این شرکت توسعه سیستم مدیریت محتوای جوملا در قالب کامپوننت نویسی، ساخت پلاگین و ماژول بوده است

1393

شرکت های زراوند، تباشیر و لبخند جهان فناوری

از طرف شرکت های ذکر شده در بالا به عنوان مدیر انفورماتیک شرکت آب و فاضلاب سیرجان مشغول به کار بوده ام. همچنین در این مدت فعالیت های مربوط به برنامه نویسی و طراحی وب سایت را نیز انجام میدادم.

1396

شرکت دنیای فن آوری آکام

پس از کسب تجربه های لازم، در سال 1396 شرکت دنیای فن آوری آکام را تاسیس کردم و به عنوان مدیرعامل شرکت فعالیت های خود را در زمینه ی قراردادها و طراحی و برنامه نویسی وب و موبایل انجام میدهم.

این برندها به من اعتماد کرده اند

افتخار من لبخند رضایت مشتریان است، خدمات من محدود به طراحی وب سایت نیست ودر تمام مسیر موفقیت در کنارتان خواهم بود.

شهرداری پاریز

شرکت دپلنیت بلژیک

باشگاه ورزشی گل گهر

دکتر مصباح

آزمایشگاه دکتر شفازند

شرکت تباشیر

شرکت زراوند

شرکت گهر انتقال

اتاق اصناف سیرجان

شرکت مهر ایرانیان

شرکت پردیس پسته

60 روز پشتیبانی رایگان!

همین حالا سفارش دهید:

مزایای همکاری با من

تکمیل پروژه آغاز یک نعهد است، پشتیبانی خوب وجه تمایر حرفه ای هاست

طراحی خلاقانه

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت وب سایت است به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد..

زمانبندی دقیق

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی سایت شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به سرعت بالای رشد کسب و کارهای اینترنتی تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.

بهینه شده برای گوگل

با رعایت اصول و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک میکنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

نمایش در تمام دستگاه ها

دسترسی عمومی از امتیازات یک سایت خوب است،دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته و مرتب با هر ابزاری که کاربر استفاده می کند (کامپیوتر، تبلت یا موبایل) اهمیت ویژه ای دارد .ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که ما حداکثر بهره را از آنها می بریم.

مقالات تخصصی و ویدئوهای آموزشی